* Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi gerekmektedir. 

İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İade adresi: Cemal Ulusoy Cad. No:13 Basınexpress Yolu Yenibosna Bahçelievler / İSTANBUL

*Beden değişimi için ne yapmam gerekli? Mağazalarda değişim yapabilir miyim?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişim amacıyla geri göndermeniz şu anda mümkün değildir. Değişim işlemlerinizi 30 gün içerisinde size en yakın mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız.Yardımsever mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Depomuza göndermiş olduğunuz ürünler iade olarak işleme alınıp, para iadesi yapılacaktır.

* İade etme süresi kaç gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

* İade kargo masrafından kim sorumlu olacaktır?

Tüm iadelerinizi MNG Kargo ile ücretsiz yapabilirsiniz. Tudors iadesi olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

* Kapıda nakit ödeme ile yaptığım siparişi nasıl iade edebilirim?

Faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 

IBAN numaranızı 0850 333 83 77 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da musterihizmetleri@tudors.com e-posta adresimize e-mail olarak gönderebilirsiniz. 

Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

* İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

- Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır.Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen musterihizmetleri@tudors.com adresine e-mail gönderiniz ya da 0850 333 83 77 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

* Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi  MNG Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Dilerseniz banka hesabınıza iadenizi talep edebilirsiniz. Lütfen talebinizi musterihizmetleri@tudors.com adresine e-mail gönderiniz ya da da 0850 333 83 77 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

* Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz. ?

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler, tıraş losyonu ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz.